Nejnovější recenze ze sekce GPS lokátory

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. března 2016

Zakoupeno v EVA.cz

• Po nastavení klape vše jak hodinky - zatím 1 týden
  • Základní nastavení se nastavuje přes sms a to nám moc ekonomické není.
  • Sim v zařízení je dobíjecí - zatím a sms stojí 1,90 Kč
  • Jednodušší a ekonomičtější pro klienty by bylo ,kdyby nastavení šlo i přes internet jak je to u všech konkurenčních zařízení

Zatím ho využíváme 1 týden ve vozidle, které jezdí i do zahraničí.
Zatím je vše bez problémů

NaviLock NL-602U

NaviLock NL-602U

Přidáno: 6. března 2016

• funguje všude,studený start okamžitý,mám ho v kamionu

starý navilock přestal správně fungovat,a tento je super

Přidáno: 12. února 2016

• Šetření baterie v mobilu
  • Na geocashing je modul nepřesný. Locus, cgeo. Ale silniční navigace na tablet bez gps postačuje.

Dnes jsem ho musel reklamovat. Čekal jsem s glonassem větší přesnost.

Helmer LK-509

Helmer LK-509

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• Malé rozměry a pěkné příslušenství
  • Přístroj se ani skoro po dvou dnech nepodařilo nabít a sim kartu to nedokázalo načíst, takže zboží jsem vrátil,

Možná jsem měl smůlu na tento ks, ale nedoporučuji, divím se, že takové výrobky nevyrábějí známější firmy (sony, apple, microsoft atp.) podle mě by o takové výrobky byl větší zájem

Canmore GP-102+

Canmore GP-102+

Přidáno: 1. února 2016

• Bezkonkurenční výdrž baterie !!! . Vzhledem k váze, velice slušná odolnost IPX6.
  • Veliké mínus má výrobce, který nepochopitelně neaktualizuje ovládače s OS. Především pak Win8 a Win10.

Ok.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2016

Zakoupeno v CZC.cz

• Polohu najde rychle a je přesná.
  • Nejde spojit s Androidem. Spáruje se, ale data nedostanu. Zkoušeno na více zařízeních, simulace polohy zapnuta.

Chtěl jsem použít do auta pro tablet s málo citlivou GPS, s Androidem nefunguje

Navilock NL-442U

ok

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. prosince 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• zatím chodí bez problémů, v budově nemá dostatečný příjem
  • v budově nemá dostatečný příjem

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. listopadu 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Jednoduché ovládání, výdrž baterie
  • vyhledávání satelitů trvalo neúměrně dlouho, tablet a mobil již dávno satelity vyhledal, přesnost stejná jako mobil.

Pořídil jsem si holux jako přesnější alternativu k vestavěné GPS v mobilu, ale přesnost, výpadky a rychlost nalezení pozice byla špatná. jako GPS do auta, nebo turistický logger stačí.

Bentech TK102B

funguje bez problemu, doporucuji

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2015

Zakoupeno v Smarty.cz

Pořádně jsem neměl čas zboží vyzkoušet.
Zboží je na reklamaci

Ověřený zákazník Prijimace.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2015

Zakoupeno v Prijimace.cz

• velikost
  • horší ovládání pomocí sms a nutnost pamatovat si kody.

Za tu cenu celkem slušný výrobek

Suunto GPS Track Pod

Suunto GPS Track Pod

Ověřený zákazník Tuzík.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2015

Zakoupeno v Tuzík.cz

• dobrá výdrž baterie
  • nezávislé na hodinkách
  • snadno připevnitelné, nebo se dá i nosit v kapse
  • jednoduché zapínání velkým tlačítekm
  • nastavení lze ovládat pouze z počítače přes internet

Používám přístroj pro analýzu záznamů z orientačního běhu. Pro tenhle účel funguje velmi dobře. Za velkou výhodu považuji dobrou výdrž baterie, přístroj vydrží na jedno dobijí pohodlně i vícedenní závody (výrobce udává 15 hodin při vzorkováni každou vteřinu).

Přístroj je jednoduchý, odolný, snadno se připevňuje na libovolný pásek, nebo se dá i jen tak stčit do kapsy u batůžku nebo u bundy.

Trochu mi chybí možnost některá nastavení (např. přepínání vzorkování mezi minutou / vteřinou nebo nastavení automatického spuštění záznamu po zapnutí) udělat jinak, než z počítače přes internet.

Software Movescount mi v porovnání s konkurencí (Garmin) připadá slabší, naštěští je tu možnost automatického exportu záznamu na Strava.com i některé další podobné služby.

Přidáno: 13. srpna 2015

(naposledy upraveno 13. srpna 2015)

• nějak to lokalizuje
  • cena za lokátor viz.níže

Lokátor lokalizuje,ale dost nepřesně.Jste nejlepe u vedlejšího domu, protějšího domu, ob ulici atd. tj. rozmezí 50 až 150m.Soustavně vysílá při dotazu 2 sms-ky- proč??? to nevím a ani vám to nikdo neřekne.Jinak splňuje a pracuje jak je uvedeno v jeho specifikaci. Výdrž je cca 2 dny,ale jen když je na dobrým gsm signálu.Jinak ve stíněných garážích vydrží jen tak-tak 24 hod.Není to žádné dílo,cena je vyšší odpovídalo by to cenovce do 1000-1200Kč.Jako alarm na otřes je to nepoužitelné, funguje to,ale auto se musí klepat a pohybovat-na naraz nefunguje.Osobně bych do něj již nešel,ale kde ho prodat???Zkoušel jsem,ale nikdo jej nechce.

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. července 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Dobrý signál
  • Rychlé zapnutí
  • Snadno vyměnitelná baterie
  • Interní záznamy nelze stáhnout jinak, než placeným SW výrobce

Používám jako externí GPS receiver přes Bluetooth k Android mobilu. Spojení funguje přes "Smulované polohy" (Mock locations) a aplikaci "Bluetooth GPS". Bylo nutné zapnout "Connection workaround" v nastavení aplikace. Funkce bezproblémová.

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2015

Zakoupeno v EVA.cz

• zatím spolehlivý
  • velikost, tlačítko SOS se kvůli jeho umístění snadno nechtěně zmáčkne

plní svou funkci, velice dobrá cena

Senzor Polar G5

Senzor Polar G5

Ověřený zákazník POLAR - eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. června 2015

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• velmi malý, s hodinkami RCX3 velmi dobře komunikuje a v programu při stažení velmi přehledné zobrazení map kudy se cestovalo,
  • nevhodný obal - nejde úplně zavřít nebo jinak zapnout, aby GPS nevypadla

značka Polar je jednou z nejlepších a proto jsme si vybrali právě toto vybavení pro jízdu na kole a na tréninky na motocross i na ostatní sporty, první nabití GPS senzoru trvalo velmi dlouho (než začala reagovat na nabíječku), v lese trochu slabší signál, ale signál úplně neztratila nikde

Canmore GT-750FL-S

Canmore GT-750FL-S

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. června 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Je to moje druhá stejná,ta první (má ji půjčenou kamarád),mamá v kamionu několik let.

Ověřený zákazník Prijimace.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2015

(naposledy upraveno 2. června 2015)

Zakoupeno v Prijimace.cz

• Velikost a ovladani.
  • Tolerance zamereni je na stejnem miste od cca 2m as cca 30m.pri stejnem pocasi.

Pro muj ucel to staci.

Přidáno: 27. května 2015

• kompaktní velikost
  • dostatečná výdrž baterie
  • konektor mini USB

Výrobek je vhodným doplňkem pro chytré telefony bez GPS přijímače. Také pro ty telefony, u kterých GPS nevyniká citlivostí.

Zastarale působí mini USB port. Dnes je přece jen běžnější dobíjení přes micro USB. Tedy je nutné s sebou vždy mít mini USB kabel, protože standardní kabel od telefonu nemůžete použít.

Přístroj využívám pro GPS navigaci ve spojení s chytrým telefonema navigačním programem.

Při testování v autě mne překvapily nepravidelné výpadky. Na vině je snad přehřívání přístroje, který jsem měl položený na palubní desce pod čelním sklem za slunečného dne. Při dotyku byl plastový kryt velmi teplý. Předpokládám tedy, že výpadky byly způsobeny přehříváním elektroniky uvnitř přístroje, který nemá žádné větrání.

Pomohlo umístění do prostoru pro zavazadla,kde je přístroj chráněný před přímým vlivem slunce, ale "vidí" satelity přes plastovou vodorovnou přepážku zavazadlového prostoru a přes zadní sklo. Budu testovat dále.

Software:
Pro toho, kdo chce přístroj používat pro data logging, je vhodné použít firemní software Holux ezTour, spojit RCV-3000 s počítačem a nastavit parametry logování podle vlastních preferencí. Program umožňuje - jak je běžné - také exportovat zaznamenané trasy, zobrazovat je v Google Earth a párovat Vaše fotografie s GPS pozicí (pomocí časového údaje).

Software pro Android:
Pro spolupráci s mobilem bez GPS (OS Android) se mi osvědčil program Bluetooth GPS. Je volně ke stažení na portálu GooglePlay. Spojení fungovalo při nastavení "Enable mock GPS provider". Pokud ani pak nedojde ke přenosu GPS dat, je možno experimentovat s dvěma nastaveními programu "Connection Workaround".

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25