Nejnovější recenze ze sekce GPS lokátory

Přidáno: 31. července 2021

• Malý, lehký, přesný, SIM integrována. Baterie vydrží týden, pokud tedy nejste stále v režimu LIVE a po aktivitě tracker vypínáte. Vyberete si předplatné, o víc se nestaráte. Žádné další poplatky operátorovi za datovou SIM, kde jste navíc limitováni jednou sítí a poplatky za datový tarif musíte platit stejně. Tracker se automaticky přepíná na nejsilnější síť v dosahu.
  • Spona na uchycení by mohla být silnější, uvidím, jak dlouho vydrží. Nicméně lze objednat náhradní.
  • Signál GPS občas vypadne v hustém porostu. Pokud se se zvířetem pohybujete výhradně v lesnatém porostu, může být problém.

Celkově cenově nejdostupnější, nejmenší a nejspolehlivější tracker pro domácího mazlíčka, který lze koupit. Tracker můžete využívat nejen k hlídání a sledování zvířete. Osobně mi hlídá přes noc vůz před domem.

Ověřený zákazník PROFIO Kristof

Přidáno: 26. července 2021

• Podpora 3G sim
  • Ohraničení území kde se má auto pohybovat (super pokud si vaše auto vezme mladý řidič)
  • Alarm pokud nenajde GPS signál.

S produktem jsem spokojený, využíváme ho v každém autě co máme doma. Takto vždy víme kde se kdo nachází a kdyby bylo třeba dokážeme rychle reagovat.

Přidáno: 20. července 2021

Zakoupeno v PROFIO

Pro mě nejlepší volba GPS sledování v reálném čase přes mobil. Vybíral jsem si z více variant, od různých výrobců ale tento od značky Profio mi vyšel jako nejlepší.
Baterie v zařízení je úžasná - 10 000 mAh znamená, že lokalizátor budete nabíjet jen velmi zřídka. Máme ho v každém firemním autě, a protože často rozvážíme zboží na různá místa vím potvrdit že lokalizace funguje 100%. Lokalizátor na to kolik má funkcí a výdrž není ani velmi velký. Vydrží snad všechno, déšť, sníh, bláto. Za mě rozhodně doporučuji.

Profio GPS L-1

Profio GPS L-1

Přidáno: 19. července 2021

• Dlouhá výdrž baterie
  • Malé rozměry

Lokalizátor je velmi nenápadný a ve vozidle vůbec neruší. I magnet má opravdu silný a na to abyste ho sundali potřebujete opravdu velké zapření. Využíváme je ve firmě na kontrolu zaměstnanců, či s vozidly nezacházejí kam nemají. Lokalizace je velmi přesná a dá se sledovat přímo na internetu.

scinkk scinkk

Přidáno: 18. července 2021

(naposledy upraveno 18. července 2021)

Koupeno pro psa, ktery chyta stopu ci pronasleduje zver. Konkretne pro trpasliciho pudla, zarizeni je male, i kdyz ne zas miniaturni, diky baterii neni moc lehke, ale s pripnutim na ksiry lze pouzit i pro takto male psy, na obojek bych to ale malemu psu opravdu nedal. Pripnuti je snadne a snad bezpecne diky dodavanemu silikonovemu pouzdru.

Zarizeni neni zrejme na datovy signal nijak bravurne citlive, takze jakmile je oblast, kde je slabsi datovy signal, prestane fungovat (odesilat) nez se signal zlepsi, mysleno taky ze telefon s kartou stejneho operatora, je jeste schopen prijimat a odesilat pres edge. To same asi plati o kvalite gps prijimace. Proste kde je kvalitni GSM a GPS signal, zarizeni funguje dobre. Takze kdyz pes utece nekam do lesa, neni zarizeni zaruka ho diky nemu najit, ale s tim se musi pocitat, ostane tam muze byt opravdu nulove pokryti a neskrtne si ani kvalitni telefon. Na druhou stranu zatim nastesti jsme nemusli pouziti overit v praxi, tedy hledat psa, ktery se ztratil z dohledu.

Funkce live tracking je takova podivna, prijde mi, ze se pozice tak jako tak obnovuje po 1 min, i kdybych klikal neustale, coz pri hledani psa neni zrovna kratky interval. No uvidime v priapdnem praktickem pouziti, kdy to bude v nejhorisim lepsi nez nic :) Pokud nedelam neco spatne nebo nekde neni chyba, live tracking si predstavuji jinak.

Urcite lze pochvalit baterii, vydrzi urcite nekolik dni nonstop. Ale my tracker zapiname jen prilezitostne kdyz je pes navolno. Nabijeni je sikovne, lze nabijet bez sundavani z ksir, ac jsou kontakty na magnet.

Celkove zpracovani pusobi solidne. Aplikace je taky celkem dobra, i kdyz by se dalo hrozne moc veci zlepsit, zprehlednit a tak, ale je to proste pouzitelne.

K trackeru byla prilozena sim karta, ale pokud jsem neco neprehledl, tak podle me nevhodna, respktive draha. Tracker ma minimlani spotrebu dat (alepson pokud nejede nonstop), takze nejlepsi je podle me neco, co uctuje data po MB, pausal se nevyplati. Asi nejlepsi je predplacena karta Kaktus ci Oskarta, asi dle toho, kdo ma v danem regionu lepsi pokryti (t-mobile a Vodafone).

Jinak prvni tracker byl nefukcni - nekomunikoval - potvrzeno podporou Lamax. Druhy koupeny zas nemel krytku na uzavreni simkarty, proste asi smula, ale chvalim podporu Lamax, krytka byla obratem zaslana.

Na tracker se da zavolat, coz asi pri vyuziti pro psa asi nevyuzije, ale treba by se tim dal vyrusit pri stopovani ci pronasledovani, nevyzkouseno :)

Kontrolka blika, kdyz zarizeni nema datovou komunikaci, ale neindikuje, zda je zarizeni zapnute ci vypnute, coz by se hodio, takhle v podstate lze zjististit, zda je zapnute jen v aplikaci (a pokud je online).

Reakce značky LAMAX

děkujeme Vám za vyčerpávající recenzi. Funkce Live Tracking funguje tak, že po dobu 3 minut odesílá data o poloze každých 20 sekund. V případě potřeby se neváhejte opět obrátit na naši zákaznickou podporu.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Oldřich Kriegler

Přidáno: 18. července 2021

Zakoupeno v LAMAX.cz

• vydrží fungovat až 10 dní bez nabíječky
  • Telefonování a SOS tlačítko
  • SIM karta zdarma
  • Voděodolnost IP67

Mám je pouze týden, takže krátká zkušenost ale zatím super. Maximální spokojenost.

Ověřený zákazník KupToTu.cz Adela

Přidáno: 17. července 2021

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Vzhled
  • Sim karta
  • Výdrž baterie

Super lokátor. Nejvíc se mi líbí možnost sledovat polohu své kočky, když ji večer pustíme na zahradu, aspoň víme že neutíká. Jen pozor, Lokátor je spíše pro psy, ale pokud máte větší kočku jako my, tak to je v pohodě.

Přidáno: 16. července 2021

• Spolehlivý, dobrá výdrž baterie, voděodolný, velmi dobře drží na více druzích obojků
  • Za několik měsíců používání jsme nenašly nevýhody

Všem, kdo si chtějí ohlídat svého pejska bych Tractive rozhodně doporučila.
Pokud se zaběhne, velmi lehko a okamžitě ho vystopujete pomocí aplikace na mobilním telefonu.
GPS je spolehlivá, vše rychlé a uživatelsky přátelské

Ověřený zákazník eoshop.cz Ludvik

Zakoupeno v eoshop.cz

• Aplikace s českým rozhraním
  • Minimální rozměry
  • váha jen 40 gramů
  • Baterka s kapacitou 1 000 mAh
  • za danou cenu kvalitní výrobek, splňuje očekávané
  • pro mě by se plnohodnotný papírový návod za pár korun hodil, ale takový je trend.

Ověřený zákazník PROFIO Ondřej Pokorný

• Velmi přesná lokalizace
  • Kvalitní produkt
  • Cena ale kvalita je na úplně jiné úrovni než lokalizátor z Ali

Malý, netřeba jej nabíjet a výborná lokalizace - to jsou největší výhody pro mě. Samozřejmě má i jiné funkce - no to je pro mě bonus hlavní je, že konečně něco funguje (měl jsem několik GPS lokalizátorů).

Ověřený zákazník PROFIO Vincent Ondala

Zakoupeno v PROFIO

Máma si koupila nové auto a mám o ni strach, protože už pár nehod měla. Dal jsem jí do auta tento mini lokalizátor abych ji měl víc pod dozorem. Nejvíce využívám samozřejmě lokalizaci, která je o dost přesnější než v lokalizátor od konkurence, který používám na pracovním autě. Model s větší baterií si určitě koupím i pro sebe.

Přidáno: 13. července 2021

Zakoupeno v PROFIO

Kupoval jsem na doporučení známého. Vše funguje jak má. Opravdu netřeba šetřit, protože možná je částka vyšší, ale dostanete zařízení plné funkcí jako ohraničení území jízdy, sledování vice vozidel přes jednu aplikaci a podobně. Využíváme je v našich firemních autech a nenarazili jsme na žádný problém.

Profio GPS OBD-1

Ověřený zákazník PROFIO T.k.

Přidáno: 13. července 2021

• Kvalitní zpracování
  • Slušná výdrž baterie při tom jaký je malý

Je skvělé co tak malý lokalizátor jako tento dokáže. Díky jeho malým rozměrům ho dokážete schovat kdekoliv, a vůbec nepřekáží. Jeho nastavení nebo obsluha aplikace je jednoduché - já jsem technický antitalent a zvládám to. Doporučuji každému.

Ověřený zákazník CZC.cz Tonda Schimel

Přidáno: 12. července 2021

Zakoupeno v CZC.cz

• všechny potřebné funkce
  • jednoduché párování

Chytrý lokátor jsem si vždycky chtěl pořídit. Vybral jsem si tento, protože se mi líbí vzhledem i univerzálnosti.

Reakce značky LAMAX

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste s lokátorem spokojen.

Ověřený zákazník elem6 Vladislav

Přidáno: 11. července 2021

Zakoupeno v elem6

• Funkce
  • Design
  • Ovládání
  • Přesný monitoring

Je to můj první chytrý lokátor a jsem s ním velice spokojený, všechny funkce splňují mé požadavky, jedině doporučuji.

LAMAX GPS Locator

Ověřený zákazník LAMAX.cz Jarmila P.

Přidáno: 10. července 2021

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Baterie
  • Design
  • Výkon

Tenhle lokátor je vážně super. A děkuji Lamaxu, že jsem jej mohla koupit v tak skvělé slevě.

Tým LAMAX Electronics

• jednoduché ovládání (zvládám to i když nejsem dvakrát technicky nadaná :))
  • díky zařízení jsem více v klidu
  • vidím aktivitu mého psa v současném čase
  • preferovala bych spíše tmavší barvy

Doporučení jsme dostali od kamaráda a se zařízením jsem prozatím spokojená.

Přidáno: 6. července 2021

• LIVE mód se aktualizuje každé 2-3 sekundy, u žádného konkurenčního zařízení jsem podobnou funkcionalitu nenašel.
  • Přesnost
  • Přehledná mobilní aplikace
  • Webová aplikace
  • Velikost
  • Výdrž baterie

Tractive používám kdykoliv plánuju psa pustit z vodítka. Spuštění LIVE módu chvilku trvá, nicméně je velice přesný - dokonce přesnější než lokátor v mém starém telefonu One Plus 3. Když používáte LIVE mód a chcete ho mít pro jistotu zapnutý déle, je potřeba ohlídat, aby se telefon nezamykal. Baterie pravděpodobně nevydrží na žádnou týdenní tůru, já ji nabíjím zhruba po každé páté až šesté procházce.
Velikost je ideální i pro malé psy - můj má 4 kg.

Přidáno: 21. června 2021

• Přesnost živého přenosu v hustém lesním porostu. Dokázal jsem skvěle psa vystopovat a nadběhnout mu.
  • Aplikace přehledná a kvalitní.
  • Možnost vytvořit socialní profil psíka a soutěžit v aktivitě s psíkama v okolí :)
  • Motivujicí
  • Možnost přikoupit příslušenství -iluminiscenční kryt trackeru, který září.. atd
  • Nic fatalního nebraní v bežném používání.

Jsem s trackerem spokojený, plní to co plnit má a mám radost z celkového pojetí Tractive. Dal jsem na reference od pejskařů a udělal jsem správně. Sedmikilová hyjena tracker nosi na postroji a nijak nepřekáží.

OXE GF-22

OXE GF-22

Ověřený zákazník Dekl.cz Luboš

Přidáno: 20. června 2021

Zakoupeno v Dekl.cz

• spokojen je to co jsem očekával

vše v pořádku přesně to co jsem od toho očekával

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25