Nejnovější recenze ze sekce GPS lokátory

Přidáno: 30. května 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• nenalezne signál, takže dále nefunkční

Při spojení s kamerou TrueCam A6 se přihlásil do systému, začal vyhledávat signál, ale nic nevyhledal. Takže nefunkční. Myslel jsem, že je to antireflexním sklem, ale jiné přístroje fungují (alespoň omezeně)

NaviGO GS780

NaviGO GS780

Přidáno: 11. května 2018

• Nefunkční program
  • Žádná podpora
  • Vyhozené penize

Totální ousus, kde si musíte někde shánět a dohravat navigační program, protože předinstalovaný nefunguje.

Helmer LK-505

Kippy Vita GPS obojek

Kippy Vita GPS obojek

Přidáno: 15. dubna 2018

Zakoupeno v Elektro-obojky.cz

• Objednávali jsme na základě několikaleté dobré zkušenosti známých.

Máme bázlivého psa, kterému vadí pyrotechnika, ale i nečekaný hlasitý zvuk. Pak utíká. Většinou sice směrem k domovu, ale několikrát už jsme ho hledali po okolí. Doufáme, tedy, že si s tímto hlídacím zařízením ušetříme hledání naslepo.

Garmin GTM 36

Garmin GTM 36

Ověřený zákazník gpscentrum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2018

Zakoupeno v gpscentrum.cz

• dokáže dobře napájet navigaci
  • v zahraničí funguje TMC mnohem lépe než v ČR - viz nevýhody
  • není to nevýhoda produktu, ale infrastruktury v ČR - málo informací poskytovaných přes TMC

V dnešní době je přijímač TMC v ČR spíše raritou, neboť přes TMC není v ČR přenášeno moc informací a pokud ano, mnoho z nich je neaktuálních. V zahraničí však tento systém pracuje mnohem lépe

Přidáno: 2. dubna 2018

Zakoupeno v Elektro-obojky.cz

• Vše vysvětlí telefonicky a ochotně.
  • Cizojazyčná aplikace

Návod v Češtině v pořádku, výrobek funguje bezvadně.

Ověřený zákazník Reedog.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2018

Zakoupeno v Reedog.cz

asi nebude uplne vodotesny, mobilni tarify v cr nepocitaji s vyuzitim v gps trackeru

Holux RCV-3000

Holux RCV-3000

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. března 2018

Zakoupeno v K24.cz

• pomalý start někdy
  • ne vždy přesné, zvlášt při trasování

Musel jsem zvolit přesnější ext. modul pro trasování, Samsung galaxy A5 má interní modul nepoužitelný k trasování, toto byla asi jediná možná alternativa. Není špatný je více přesnější než interní modul v galaxy a5,ale méně přesný než např. ve starších mopdelech Samsungu (s4,s2, J5 2016).

Přidáno: 7. března 2018

• Malý lehký tracker, vhodný i pro malé psy
  • Webová i mobilní aplikace přehledná, jednoduchá a funkční
  • S tarifem premium pokrytí skoro celý svět
  • Dobrá přesnost, překvapivě funguje i v místech s horším signálem
  • Funkce live tracking - vidím kde se pes nachází v daném okamžiku, jakým směrem a rychlostí se pohybuje
  • Ve standardním režimu update polohy každých cca 10 minut - šetří baterii
  • Uchycení na obojek je sice rychlé a jednoduché, ovšem budí obavy že pes tracker někde ztratí, obvzláště když se válí po zádech nebo prolítne houštím. Lze pojistit podomácku vyrobenou, nebo koupenou brašničkou na obojek.

Naše čubka má ráda svobodu a občas se jde při procházce proběhnout po vlastní ose. S GPS je to mnohem víc v klidu, vím kde je a nemusím stresovat.

Timeout live režimu lze nyní nastavit až na 1 hodinu. Sice žere baterku, ale na jednodenní akce to většinou nehraje roli. Ve standardním režimu nabíjím cca 2x - 3x týdně.

Tracker lze použít nejen na psy, ale např. i na přítelkyni. Dostane ho vždy když jede sama někam autem, je řidič začátečník a díky trackeru mám přehled kde je, zda už dorazila na místo a jestli nepřekračuje rychlost :)

Canmore GT-750FL-S

Canmore GT-750FL-S

Ověřený zákazník suntech.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. února 2018

Zakoupeno v suntech.cz

• nenarocna instalace

Přidáno: 25. února 2018

Zakoupeno v Elektro-obojky.cz

• Nefunkční, zboží jsem vrátil. 1.000,-Kč za roční provoz aplikace je nedobytných

DOGTRA GPS a výcvikový obojek Pathfinder

DOGTRA GPS a výcvikový obojek Pathfinder

Přidáno: 23. února 2018

Zakoupeno v Elektro-obojky.cz

Zatím testuji a jsem spokojen

Canmore GP-102+

Canmore GP-102+

Přidáno: 22. února 2018

• Mnoho funkcí za málo peněz.
  • Nízká hmotnost v porovnání s výdrží a funkcemi, které nabízí.
  • Přesnost barometrického výškoměru by mohla být lepší.
  • Ač se tváří jako mass storage USB device, tak po připojení k Androidu neumí USB storage zobrazit.
  • V přehledu zaznamenané trasy zobrazuje nastoupanou výšku, ale nikoliv již sestup.
  • Kdyby bylo datové uložiště o doslova "pár" MB větší, zdvojnásobila se kapacita na uložené trasy.
  • USB rozhraní má MINI konektor, pro dnešní kompatibilitu s nabíječkami by se spíše šikl micro konektor.

Za málo pěněz spousta funkcí: kromě těch spojených s GPS rovněž také výškoměr a kompas (po jejich kalibraci jsou i pro orientaci použitelné), teploměr, krokoměr.
Nečekal jsem a ani v manuálu nebyla uvedena možnost změny formátu zobrazovaných souřadnic, což pozitivně potěšilo.
Jako zařízení pro záznam trasy je velmi přesný, co se vzdálenosti týče je chyba měření opravdu zanedbatelná.
Rovněž jsem nečekal, že bude umět pracovat během nabíjení z powerbanky a kupodivu umí, protože v manuálu bylo uvedeno, že po připojení k USB se funce GPS vypnou (ale to platí pouze při datovém připojení).
Jako zařízení pro záznam trasy a zobrazení statistiky absolvované trasy je naprosto bezkonkurenční.

Přidáno: 4. února 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• již jsem ho používal s jinou kamerou a je super.

DogTrace X20

DogTrace X20

Ověřený zákazník Dog-Trace.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2018

Zakoupeno v Dog-Trace.cz

S DOG GPS X20 jsem naprosto spokojen!
+ dlouho drží baterie, snadné nabíjení, je lehký vhodný pro menší plemena ( mám Border teriéra), signál i v kopcovitém terénu bez problémů ( používám v Krkonoších), displej přehledný ovládání jednoduché, za málo peněz hodně muziky

- na displej není ochranná folie, snadno se poškrábe

Přidáno: 28. ledna 2018

Zakoupeno v Elektro-obojky.cz

+ Sama o sobě výborná věc pro mladého jezevčíka v psí pubertě pro volný pohyb v honitbě, kdy je ještě nezkušený a nevíte, co se mu v hlavě zrodí za pitomost nebo honí a honí a honí. Je alespoň kontrola, kde je. Když už překračuje meze, tak mu to lze zarazit. Plnohodnotnou GPS to asi nenahradí, ale jak by se měl chudák malý pes tahat se čtvrt kilem na krku. Zřejmě ale u malých plemen lépe upevnit krabičku na postroj, obojek se stěhuje za chvíli směrem k zemi.
- Nelze zadat virtuální plot jinak než čtverec nebo kruh (nebo jsem zatím nepřišel na to jak udělat nepravidelný obrazec odpovídající pozemku).

Přidáno: 7. ledna 2018

Zakoupeno v Elektro-obojky.cz

• vím, kde běhá pes. :-)
  • dobíjím 1x za 4 dny

Alcatel MOVETRACK Bag

Alcatel MOVETRACK Bag

Přidáno: 6. prosince 2017

• malý
  • nenápadný
  • funguje to ok
  • není drahý

Lokátor se dá schovat na různých místech auta. Jezdím taxíkem a todle mi přijde jako suprovní ochrana, kdyby mi ho náhodou někdo čmajznul.

Alcatel MOVETRACK Pet

Alcatel MOVETRACK Pet

Přidáno: 4. prosince 2017

Hlídač psa. Funguje jak má. Nabíjím dvakrát týdně.

Přidáno: 1. prosince 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Zatím jsem jenom zprovoznil ale ještě nemám zabudováno v autě

Zobrazuji 301 - 320 ze 500 recenzí 1...14 15 [ 16 ] 17 18...25