Nejnovější recenze ze sekce GPS lokátory

• užitečnost

Používáme na obojcích obou našich loveckých setrů a pro orientační označení místa jejich výskytu během honu je to fajn věcička. Jo, jsem myslivec.

• užitečnost
  • snadná instalace i ovládání

Používám ho do auta, pokaždé ho schovám jinam. Třeba se mi to jednou bude sakra hodit. Aplikace je fajn, instalace zabrala pár minut. Spotřeba dat minimální, na jedno nabití vydrží cca tři až čtyři dny. Výborná cena.

Anna Anna

Přidáno: 14. září 2017

• V zapnutém stavu perfektní věc, vidíte každý krok svého psa, historii pohybu na mapce. Uchycení na obojek je pevné a spolehlivé. Pes se prodíral křovím i brodil v řece, krabička vše bez úhony přečkala.
  • Na přední straně krabičky je bohužel vystouplý vypínač, kterým se pes když nešikovně zavadí o větev sám vypne a zmizí vám z obrazovky. Tím pádem jste v háji, GPS psa nevidí. To se nám opravdu stalo. Na obrazovce zůstala jen poslední zaznamenaná poloha.

Bude to dobrá věc až vykoumám jak deaktivivat ten vypínač.

Gigaset keeper

Gigaset keeper

Antonín Dvořák Antonín Dvořák

Přidáno: 13. září 2017

(naposledy upraveno 9. října 2017)

• Detekční vzdálenost 10 metrů přes zeď a kovové protipožární dveře. Nebo do místnosti do patra přes strop.
  • obshauje tlačítko - oproti starší verzi Gtagu. Po dvojím stisknutí tohoto tlačítka mobil hlasitě vyzvání. Hlasitě i bez ohledu na nastavenou hlasitost vyzvánění
  • Naopak pomocí mobilu snadno najdete věc s G-keeperem. G-keeper pípá asi jako staré digitálky. Není to hlasité, ale je to slyšet dostatečně.
  • uvnitř pouzdra je ještě gumový kryt, který o něco lépe ochrání před vodou a prachem
  • Ukáže na mapě poslední pozici kde mobil G-keeper viděl. A tak vidíte, jestli jste věc zapoměli doma, nebo návštěvě u známých, v autě a nebo ztratili někde cestou.
  • Aplikace keeper na androidu při ztrátě spojení vydá pouze standardní oznamovací pípnutí. Pokud jste aktivní uživatel androidu, a dostáváte kopici emailů a různých upozornění různých aplikací a messengerů, tak to snadno ignorujete nebo přeslechnete. Mobil vyzvání pouze po stisku tlačítka na keeperu, ale ne při ztrátě spojení.
  • Aby jste aplikaci spustili, tak se musíte registrovat. Nechápu proč.
  • Šroubky pro přístup k baterii jsou samořezné v plastu. Snad nebude třeba baterii tak často měnit.

Velmi to kazí aplikace, která při ztrátě spojení jen slabě pípne oznamovacím pípnutím.
Kdyby bylo možno zvolit vyzvánění místo pípnutí, tak dám 100%. Ale oznamovací tón ztráty spojení je nedostatečný. A tak dávám jen 70%. Hodnocení v budoucnu rád změním, pokud vývojáři aplikaci patřičně aktualizují.

Líbilo by se mi také, kdyby aplikace kontrolovala název wifi vysílače a tak by poznala že jsem doma, a alarm vzdálení se od klíčů/peněženky by byl vypnutý a naopak, pokud bych z domova odjel a nebyl tak na domácí wifi, tak by se alarm zapomenutí/krádeže klíčů nebo peněženky aktivoval. Eliminovalo by to poplachy kdy mám doma mobil v kapse a vzdálím se od peněženky o 2-3 zdi. Ale to už bych chtěl asi od tak primitivní aplikace moc.

Kdo ale chce jen decentní upozornění, nebo žádné tak je pro něj G-keeper dobrá volba.

Pořídil jsem si i beenode pro strovnání. Videorecenze:

NaviLock NL-602U

NaviLock NL-602U

Přidáno: 8. září 2017

• Vista a Windows 8 bez problémů
  • Nefunguje s Windows 10

Přidáno: 5. září 2017

• provoz nenáročný na data
  • přehledná aplikace v mobilu
  • jednoduché nastavení
  • nulová velikost a hmotnost
  • dobrá cena

Náš pejsek má tuhle malou kapsli na obojku už několik týdnů a my jsme klidnější, že ho najdeme, kdyby si zase vyrazil za srnkou a nezastavil ho elektrický obojek. :)

Přidáno: 4. září 2017

Fajn GPS zařízení na hlídání zavazadla, ale třeba i auta nebo kola. Nemá moc velkou spotřebu dat, je malé a dá se velmi dobře schovat. Za výbornou cenu!

Canmore GT-730FL-S

• dlouhá výdrž baterie

Přidáno: 1. září 2017

• kontrola nad zavazadlem
  • nenápadnost
  • jednoduchá instalace a ovládání
  • funguje s Androidem i iPhony
  • "nežere" data
  • přivítal bych delší výdrž baterie

Pořídil jsem na cesty, protože už se mi dvakrát ztratil kufr. Zařízení funguje bez problémů.

Přidáno: 30. srpna 2017

GPS tracker od Alcatelu jsem původně vzal pro našeho labradora Blackyho na zkoušku, ale nakonec jsem se ho rozhodl nechat, protože se ukázal být naprosto v pohodě. Nastavení je jednoduché, aplikace přehledná a hlavně výrobek není drahý a ani platba za data tolik nebolí. Až se zase Blacky rozhodne vyrazit do sousední vesnice za fenkama, protože se naučil otevírat branku ze zahrady, případně přeskočí plot, tak aspoň budeme vědět, na kterou stranu ho jít hledat.

Přidáno: 29. srpna 2017

• kvalitní spojení trackeru a mobilu přes aplikaci
  • odolnost vůči vodě a prachu

Patří na každý psí obojek, zejména pak na obojek psů útěkářů.

Ověřený zákazník Elektro-obojky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. srpna 2017

Zakoupeno v Elektro-obojky.cz

100% funguje

Přidáno: 22. srpna 2017

• Funkčí
  • Dostatečně přesné live sledování venku
  • Slušná aplikace se satelitní mapou
  • Možnost zařízení při hledání vydávat zvuk a světlo
  • Nepřesnost uvnitř budov
  • Umí asi pouze GPS. Neumí najít polohu z mobilních sítí, wifi, glonass atd. Obyčejný mobilní telefon dokáže najít polohu mnohem přesněji a stabilněji.
  • Nemožnost aktualizovat polohu ručně
  • Klamání o skutečné ceně za měsíc
  • Nedotažené nastavení bezpečnostní zóny.

Používáme pro kočku. Oceňuji hlavně možnost live sledování, které polohu určí +/- 10-15m, podle signálu. Jinak to sleduje polohu každých 10min a toto měření ve mě moc důvěru nevyvolává a připadá mi méně přesné. Pro určení polohy vždycky musím na live, což žere baterii. Uvítal bych možnost ruční aktualizace polohy. Zařízení neumí najít polohu uvnitř budov, protože patrně neumí odvodit polohu ze sítě. Pro kočku je zařízení už pomalu moc velké, ale nijak jí to nevadí. Možnosti nastavení bezpečné zóny jsou omezené, je na výběr kruh nebo obdelník se stranou/průměrem minimálně 100m, bez možnosti natočení, takže zahradu nenastavíte. Také se mi nelíbí ,že je všude klamně inzerováno, že měsíční používání stojí 100Kč - ano stojí, ale pouze v případě předplacení na 2 roky, takže o žádnou měsíční platbu nejde. Měsíc samotný stojí 135Kč

Přidáno: 19. srpna 2017

• skoro nic neváží
  • aplikace v mobilu je intuitivní
  • GPS ukazuje docela přesně
  • cenově dostupný

Zatím máme asi měsíc a všechno pracuje jak má.

Přidáno: 17. srpna 2017

Souhlasím s panem Vladimírem, že krabička neukazuje s přesností na metry. Ona taky asi podle mě není určená na úplně malá zvířátka, ale spíš na větší psy. Hlavně je to ale dáno vlastností GPS technologie, někdy je přesnost nastavená na pět metrů, jindy na dvacet i na víc. Nám loveckého ohaře, který zdrhl ze zahrady, najít pomohla. Našli jsme ho rychleji než obecní policie, kterou jsme samozřejmě okamžitě požádali o pomoc, protože náš Derbík je přece jen kapku ostřejší na jiné pejsky (zdrhl poprvé, podhrabal plot - potvora). Ani ne za hodinu byl zpátky doma - právě díky Movetracku. Takže bych ten výrobek zase až tolik nezatracoval. Jako mušky tu jsou, ale za tu cenu podle mě zanedbatelné.

Přidáno: 17. srpna 2017

• Zhruba určí oblast kde zvíře je.
  • špatná přesnot pro hledání menších zvířat (20-50m) občasné chyby až v řádu km
  • nemožnost live sledování
  • virtuální plot v reálu nepoužitelný
  • chybí satelitní mapové podklady
  • zařízení neumí vydat zvuk

Zařízení jsem koupil pro naší kočku ale byl jsem velmi nespokojený a vrátil ho.
Je velmi nepřesné, mezi dvěma měřeními je třeba I 50m odchylka (stávaly se chyby, že to ukázalo polohu ve vedlejší vesnici), takže vlastně nevíte, kde zvíře vůbec hledat a kde běhalo. Navíc aplikace neumí live sledování takže na další změření polohy čekáte minimálně 3minuty.
Aplikace také nic moc. Virtuální plot je úplně k ničemu. Vzhledem k výše uvedené nepřesnosti to neustále hlásí opuštění I když se nic neděje, ale hlavně proto, že to dokáže nastavit jen kruhový tvar o minimálním průměru 200m. Takže si nemůžete nastavit třeba jen obdélníkový tvar zahrady, ale musíte 200m kruh, který vede třeba přes hlavní silnici -prostě úplně k ničemu. Chybí mi funkce, aby zařízení vydalo zvuk a mohl bych zvíře najít. Poslední bych zmínil mapový podklad, který neumí satelitní mapu, základní mapa Google není dostatečně detailní a polohu zvířete v terénu můžete jen domýšlet na šedivé ploše. Možná orientačně pro velkého psa poslouží k tomu základnímu - kde velmi zhruba zvíře je, ale pokud chcete mít opravdu přehled o kontrolu, tak toto nedoporučiji.

Přidáno: 16. srpna 2017

• kvalita
  • funkčnost
  • IP67

Malé, chytré, užitečné. Doporučuji vyzkoušet, spolehlivé a ve své kategorii i nejlevnější GPS zařízení na hlídání psa!

Přidáno: 14. srpna 2017

(naposledy upraveno 14. srpna 2017)

• přehledná appka
  • pouzdro je malé, lehké a praktické
  • IP67
  • přesná GPS
  • cena/kvalita

Hlásím, že pomohl najít naši zaběhnutou fenku! Hurá!!!

Canmore GT-730F

Canmore GT-730F

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. srpna 2017

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

Po stažení ovladače pro W10 a nainstalování dongle GT-703F vykazuje činnost (indikace LED diodou). Bohužel, program MapFactor ve spolupráci s W10 (na počítači Lenovo Miix 310) trvá na zařízení typu "senzor" a s gps přes USB nehodlá spolupracovat, přestože správce zařízení jej rozezná a potvrzuje správný ovladač. Snad časem někde objevím řešení. Zatím mi musí stačit navigace ve staré Nokii.
Takže pro W10 nedoporučuji.

Zobrazuji 341 - 360 ze 500 recenzí 1...16 17 [ 18 ] 19 20...25