Helmer LK-509

• , zakoupeno v Spyobchod.cz

výhodná koupje

• , zakoupeno v Prijimace.cz

• Jednoduché, spolehlivé, výdrž baterie, skladnost, funkčnost

Používám komunikaci přes SMS. 100% funkčnost a jednoduchý způsob instalace.
    Vytočit číslo Sim lokátoru. Dvakrát to provoní a odešle SMS o poloze. Klik na SMS a otevře se mapa z bodem místa, kde se lokátor nachází. Signál interní antény je super. Externí anténu jsem nepoužil. Služby GPS jsem nezkoušel.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Malé rozměry a pěkné příslušenství
    • Přístroj se ani skoro po dvou dnech nepodařilo nabít a sim kartu to nedokázalo načíst, takže zboží jsem vrátil,

Možná jsem měl smůlu na tento ks, ale nedoporučuji, divím se, že takové výrobky nevyrábějí známější firmy (sony, apple, microsoft atp.) podle mě by o takové výrobky byl větší zájem

300 g

Díky lokátoru můžete sledovat dopravní prostředky nebo jiné objekty s určením přesných souřadnic pomocí GPS. Tyto informace obdržíte formou SMS zprávy poté, co zavoláte na SIM kartu, kterou je nutné do přístroje předem umístit. Největší výhodou lokátoru je oproti jiným modelům baterie s výdrží až 90 dnů a vysoce přilnavý magnet, díky kterému lze přístroj umístit prakticky kamkoliv.

Základní použití lokátoru umožňuje prosté zavolání na vloženou SIM kartu.  Téměř vzápětí vám přístroj zašle požadované informace, včetně detailního vyznačení polohy objektu v Google Maps. Na tomtéž principu funguje i sledovací funkce, ovšem její značnou výhodou je nižší cena, jelikož platíte pouze za zprávu SMS. Lze však využít i sledování pomocí datového tarifu, kdy lokátor LK 509 ve vámi zvolených intervalech odesílá informace o svojí poloze na zvláštní server s maximální spotřebou dat 50 MB za měsíc, kde můžete tyto údaje editovat. Všechny funkce lokátoru se dají přenastavit podle vašeho gusta zasláním SMS ve zvláštním formátu, jejž naleznete v manuálu (je součástí balení).

Další funkce:

• Nastavení hesla - komunikaci s lokátorem lze zaheslovat a nastavit tak aby informace posílal pouze na zvolené telefonní číslo
  • Upozornění při pohybu - vzdálí-li se lokátor na větší než předdefinovanou vzdálenost, odešle vám varovnou SMS
  • Lokální uzamknutí Geo-Fence - s touto funkcí se dá omezit pohyb lokátoru na vámi určenou oblast (v případě jejího opuštění opět obdržíte zprávu)
  • Upozornění při překročení přednastavené rychlosti
  • Otřesový senzor – nastavení 3 úrovní citlivosti
  • Varování při ztrátě GPS signálu – odešle varovnou SMS s poslední známou pozicí před ztrátou signálu
  • Varování při odpojení lokátoru od externího napájení
  • Zastavení automobilu na dálku a odpojení od přívodu paliva

Balení obsahuje:

• , zakoupeno v Spyobchod.cz

výhodná koupje

• , zakoupeno v Prijimace.cz

• Jednoduché, spolehlivé, výdrž baterie, skladnost, funkčnost

Používám komunikaci přes SMS. 100% funkčnost a jednoduchý způsob instalace.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz