Canmore GT-730F

16 g

• , zakoupeno v suntech.cz

• Umožní netbook doplnit o funkci navigace bez použití internetového připojení.
    • Dobrý příjem signalu GPS, potěšila mě přesnost i rychlost vyhodnocení polohy.
  • , zakoupeno v SOFTCOM.cz

Po stažení ovladače pro W10 a nainstalování dongle GT-703F vykazuje činnost (indikace LED diodou). Bohužel, program MapFactor ve spolupráci s W10 (na počítači Lenovo Miix 310) trvá na zařízení typu "senzor" a s gps přes USB nehodlá spolupracovat, přestože správce zařízení jej rozezná a potvrzuje správný ovladač. Snad časem někde objevím řešení. Zatím mi musí stačit navigace ve staré Nokii.
    Takže pro W10 nedoporučuji.

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Vyzkoušel jsem na 300km a jsem spokojen

Jsem s produktem spojeny

16 g

Použitelný je pro běžnou navi Navigační USB modul GT-730F s kombinovaným GPS/Glonass přijímačem je určen zejména pro UMPC, netbooky, notebooky a tablety. Díky kompaktnímu provedení je jeho použití s uvedenými přístroji velice snadné.

Použitelný je pro běžnou navigaci (je kompatibilní prakticky se všemi navigačními programy) i pro geocache (ve spojení s patřičným programem, seznam např. zde: http://wiki.geocaching.cz/wiki/Software_pro_geocaching).

Nízkopříkonový ST chipset díky kombinovanému GPS/Glonass přijímači se 34 kanály přináší rychlé akviziční časy, vysokou přesnost (2,5m CEP) a citlivost.

Podporuje A-GPS i SBAS (WAAS, EGNOS). Lokalizace je tak snadná i v husté městské zástavbě, v údolích...

V dodávce je i 15cm prodlužovací USB kabel s fixací pozice, při jehož použití je kvalita příjmu ještě lepší. Umístění na tomto speciálním kabelu výrazně eliminuje běžné rušení z notebooku a GPS přijímač tak získává lepší signál. Díky tomuto řešení je kvalita GT-730F výrazně lepší než u konkurenčních produktů.

Podpora Windows XP a vyšší.

Technická specifikace:

USB 1.1 / 2.0 -

• GPS modul: ST chipset (34 kanálů) GPS/Glonass, podpora A-GPS a SBAS (WAAS, EGNOS)
  • Protokol: NMEA 0183 V3.01
  • Anténa: integrovaná
  • Přesnost pozice: (bez SA) 2,5 m CEP
  • Akviziční časy: Studený/Horký start 30/2 sec.
  • Citlivost přijímače: Detekce signálu -162dBm
  • Napájení: 5V, z USB
  • Rozměry: 73.5 x 27 x 10 mm
  • Hmotnost: 16g
  • Operační teplota: -20°C ... +60°C
  • Operační teplota: -20°C ... +60°C

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v suntech.cz

• Umožní netbook doplnit o funkci navigace bez použití internetového připojení.
    • Dobrý příjem signalu GPS, potěšila mě přesnost i rychlost vyhodnocení polohy.
  • , zakoupeno v SOFTCOM.cz

Takže pro W10 nedoporučuji.

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Vyzkoušel jsem na 300km a jsem spokojen

Jsem s produktem spojeny

• maly
    • po 10ti minutach mi pod linuxama prestane komunikovat.

nevim, kde je chyba, mozna vadny kus, ale info sem patri....

• , zakoupeno v Alza.cz

• citlivý přijímač, rychlé zachycení satelitů
    • Kabel dodávaný se zařízením je příliš krátký

Velmi dobrá volba, pokud potřebujete GPS k notebooku. Funguje i v osobním autě na sedadle spolujezdce.

Občas však je nutné použít delší USB kabel, protože přijímač musí být na místě, kde lze zachytit signál GPS a pracovat s notebookem např. vestoje u okna není příliš pohodlné :-)

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• Perfektní.
    • Zatim nic.

Toto jsem očekával.

• , zakoupeno v nezabloudite.cz

• zařízení načetlo satelity asi 3x za týdení zkoušení

produkt nevyhovuje

• , zakoupeno v Profizona.cz

Funguje jak má za super cenu

bez problému, plně funkční

• super