Recenze Alcatel MOVETRACK Pet

• Všechny (31)
Laďa
Laďa

Přidáno: 4. prosince 2017

Hlídač psa. Funguje jak má. Nabíjím dvakrát týdně.

Richter
Richter

Přidáno: 28. listopadu 2017

• velikost
  • nulová hmotnost
  • aplikace v mobilu je přehledná
  • dobrá cena
  • výdrž baterie by mohla být větší

Paní Fojtíková. A napadlo vás že máte třeba vadný kousek? Zkusila jste ho reklamovat? Já mám Movetrack na dvou psech a ta přesnost je tam plus mínus na pár metrů. Nabíjím jednou za tři dny. A už nám jednou tahle krabička ušetřila spoustu nervů.

Bártek Václav
Bártek Václav

Přidáno: 21. listopadu 2017

• nebere moc dat
  • jednoduchá apka v mobilu
  • fajn cena

Zařízení splnilo mojí představu.

Cézar
Cézar

Přidáno: 14. listopadu 2017

• zaměření s přesností na metry
  • dobrá aplikace v mobilu
  • nenáročné na data
  • nepatrná velikost a váha

Páníček mi to nasadil na obojek. Prý se teď už neztratím, když tak rád lítám za zajícema. No já nevim. Když jsem posledně zdrhl, tak mě svezli v policajtským autě domů na pána. Takhle si pro mě přijede páníček v tom jeho rozhrkaném kombíku... :)

Vendy
Vendy

Přidáno: 7. listopadu 2017

Koupil jsem Movetrack pro psa a skončil na kočce. Ukazuje docela přesně, pro orientační polohu za ty peníze úplně stačí.

Skunky
Skunky

Přidáno: 1. listopadu 2017

• levný
  • funguje

Na hrubý vyhledání čoklíka je to dobrý.. Ten náš stojí docela kotel hrachů tak sme mu to pořídily. A pohoda.

Anonym
Anonym

Přidáno: 31. října 2017

• Téměř všechny příspěvky tady jsou falešné. Dobrá práce! :D

Gregy
Gregy

Přidáno: 20. září 2017

Máme MOVETRACK od začátku léta a už dvakrát nám pomohl najít zaběhnutého psa (žijeme na jedné samotě v Jizerkách). Je to prostě užitečná věc.

Nimrod z Beskyd
Nimrod z Beskyd

Přidáno: 14. září 2017

• užitečnost

Používáme na obojcích obou našich loveckých setrů a pro orientační označení místa jejich výskytu během honu je to fajn věcička. Jo, jsem myslivec.

Alexík
Alexík

Přidáno: 5. září 2017

• provoz nenáročný na data
  • přehledná aplikace v mobilu
  • jednoduché nastavení
  • nulová velikost a hmotnost
  • dobrá cena

Náš pejsek má tuhle malou kapsli na obojku už několik týdnů a my jsme klidnější, že ho najdeme, kdyby si zase vyrazil za srnkou a nezastavil ho elektrický obojek. :)

M. Smolka
M. Smolka

Přidáno: 30. srpna 2017

GPS tracker od Alcatelu jsem původně vzal pro našeho labradora Blackyho na zkoušku, ale nakonec jsem se ho rozhodl nechat, protože se ukázal být naprosto v pohodě. Nastavení je jednoduché, aplikace přehledná a hlavně výrobek není drahý a ani platba za data tolik nebolí. Až se zase Blacky rozhodne vyrazit do sousední vesnice za fenkama, protože se naučil otevírat branku ze zahrady, případně přeskočí plot, tak aspoň budeme vědět, na kterou stranu ho jít hledat.

Mr. Dog
Mr. Dog

Přidáno: 29. srpna 2017

• kvalitní spojení trackeru a mobilu přes aplikaci
  • odolnost vůči vodě a prachu

Patří na každý psí obojek, zejména pak na obojek psů útěkářů.

Lukáš a Maxík
Lukáš a Maxík

Přidáno: 19. srpna 2017

• skoro nic neváží
  • aplikace v mobilu je intuitivní
  • GPS ukazuje docela přesně
  • cenově dostupný

Zatím máme asi měsíc a všechno pracuje jak má.

Franta
Franta

Přidáno: 17. srpna 2017

Souhlasím s panem Vladimírem, že krabička neukazuje s přesností na metry. Ona taky asi podle mě není určená na úplně malá zvířátka, ale spíš na větší psy. Hlavně je to ale dáno vlastností GPS technologie, někdy je přesnost nastavená na pět metrů, jindy na dvacet i na víc. Nám loveckého ohaře, který zdrhl ze zahrady, najít pomohla. Našli jsme ho rychleji než obecní policie, kterou jsme samozřejmě okamžitě požádali o pomoc, protože náš Derbík je přece jen kapku ostřejší na jiné pejsky (zdrhl poprvé, podhrabal plot - potvora). Ani ne za hodinu byl zpátky doma - právě díky Movetracku. Takže bych ten výrobek zase až tolik nezatracoval. Jako mušky tu jsou, ale za tu cenu podle mě zanedbatelné.

Vladimir
Vladimir

Přidáno: 17. srpna 2017

• Zhruba určí oblast kde zvíře je.
  • špatná přesnot pro hledání menších zvířat (20-50m) občasné chyby až v řádu km
  • nemožnost live sledování
  • virtuální plot v reálu nepoužitelný
  • chybí satelitní mapové podklady
  • zařízení neumí vydat zvuk

Zařízení jsem koupil pro naší kočku ale byl jsem velmi nespokojený a vrátil ho.
Je velmi nepřesné, mezi dvěma měřeními je třeba I 50m odchylka (stávaly se chyby, že to ukázalo polohu ve vedlejší vesnici), takže vlastně nevíte, kde zvíře vůbec hledat a kde běhalo. Navíc aplikace neumí live sledování takže na další změření polohy čekáte minimálně 3minuty.
Aplikace také nic moc. Virtuální plot je úplně k ničemu. Vzhledem k výše uvedené nepřesnosti to neustále hlásí opuštění I když se nic neděje, ale hlavně proto, že to dokáže nastavit jen kruhový tvar o minimálním průměru 200m. Takže si nemůžete nastavit třeba jen obdélníkový tvar zahrady, ale musíte 200m kruh, který vede třeba přes hlavní silnici -prostě úplně k ničemu. Chybí mi funkce, aby zařízení vydalo zvuk a mohl bych zvíře najít. Poslední bych zmínil mapový podklad, který neumí satelitní mapu, základní mapa Google není dostatečně detailní a polohu zvířete v terénu můžete jen domýšlet na šedivé ploše. Možná orientačně pro velkého psa poslouží k tomu základnímu - kde velmi zhruba zvíře je, ale pokud chcete mít opravdu přehled o kontrolu, tak toto nedoporučiji.

Petr a Perun
Petr a Perun

Přidáno: 16. srpna 2017

• kvalita
  • funkčnost
  • IP67

Malé, chytré, užitečné. Doporučuji vyzkoušet, spolehlivé a ve své kategorii i nejlevnější GPS zařízení na hlídání psa!

Jana a Benjinka
Jana a Benjinka

Přidáno: 14. srpna 2017

(Upraveno 14. srpna 2017)

• přehledná appka
  • pouzdro je malé, lehké a praktické
  • přesná GPS
  • cena/kvalita

Hlásím, že pomohl najít naši zaběhnutou fenku! Hurá!!!

Superpes

Ondra a Izzy
Ondra a Izzy

Přidáno: 28. července 2017

• přesnost GPS zobrazení
  • jednoduchá a funkční aplikace v mobilu
  • voděodolnost (otestováno)

Nikdy jsem Alcatel nebral jako kdovíjakou značku kvality, ale tento GPS tracker se mu fakt povedl. Já i pes jsme spokojení!

Bruno
Bruno

Přidáno: 29. června 2017

• fajn aplikace v mobilu
  • jednoduše se nastaví i ovládá
  • malá spotřeba dat
  • nulová váha
  • cena/kvalita

Náš akční kokr Bruno děkuje Alcatelu za malou krabičku na obojek, díky které se už se páníčkovi nikdy neztratí!

Molnár
Molnár

Přidáno: 28. června 2017

• nízka spotreba dát
  • nenápadnosť

Kúpené na batožinu, kvalitné púzdro zo silikona, 100% funkčnosť.

Radka
Radka

Přidáno: 22. června 2017

• přehledná apka v mobilu
  • jednoduché nastavení
  • kvalitní pouzdro ze silikonu

Naše toulavá labradorka děkuje za príma přívěšek na obojek!

Naty
Naty

Přidáno: 16. června 2017

• cena - jedno z nejlevnějších na trhu

Nenápadné zařízení na ochranu majetku, jedno jsem koupila do auta. Dá se schovat pokaždé jinam, ovládání a nastavení není nijak složité, aplikace v telefonu je přehledná.

Ladův kraj
Ladův kraj

Přidáno: 15. června 2017

• mapa v aplikaci je super
  • krabička je tak malá, že o ní pes ani neví
  • silikonové pouzdro je pevné
  • nízká spotřeba baterky i dat
  • fajn cena

Užitečný gadget, pořízeno pro oba moje lovecké psy plemene Vizsla. Příští týden pořádně otestuju na honu. :o)

Biker
Biker

Přidáno: 31. května 2017

• jednoduše se spáruje s telefonem
  • nepatrná velikost i váha
  • rozumná cena za ochranu věcí

Schováno do motorky. Dobré jak na mapování výletů, tak jako pojistka před zlodějem. Za těch pár korun měsíčně za data mi to stojí, doporučuju!

Jahoda
Jahoda

Přidáno: 26. května 2017

(Upraveno 26. května 2017)

• přesné zaměření psa
  • rozměry a silikonové pouzdro na obojek
  • nabíjení přes USB kabel
  • možnost ohraničit volnost pohybu psa

Náš útěkář Kájínek (Jack Russel teriér) dostal na krk bič boží. Po opuštění zahrady mi okamžitě pípne mobil a vím, že zase zdrhnul. Pak přes mobil koordinuju manželku nebo děti, aby ho spolehlivě dostaly domů. Každopádně radši tohle než ho poutat na řetěz. Je to sice darebák, ale já nejsem svině. Fajn věc, tenhle Movetrack. :)

Roman Krčil
Roman Krčil

Přidáno: 22. května 2017

• je malý, dá se dobře schovat
  • snadno se páruje s mobilem, aplikace je uživatelsky příjemná

Pořízeno ke kufru kvůli častému cestování. Zatím jsem měl Movetrack v Paříži a úplně v pohodě. Takže vyzkoušeno, že funguje i v zahraničí.

CJ
CJ

Přidáno: 17. května 2017

• funguje
  • jednoduché spojení s mobilem přes aplikaci

Koupil sem si ho do auta. Jednou za tři dny se nabije, dá se schovat na spoustu míst a když mi auto ukradnou, tak se někdo bude hódně divit, až si pro něj policajti dojedou. Lepší než nemít auto chráněný vůbec.

Dáša
Dáša

Přidáno: 11. května 2017

Pecka věc! Koupíte, strčíte dovnitř datovou kartu, na mobil nahrajete aplikaci a dvakrát týdně nabijete přes kabel. A to je všechno. Naše labroška se ráda toulá tak teď aspoň mám přehled až zase příště zmizí a my budeme trnout, aby ji někde nesrazilo auto. Fajn je i archivace tras procházek.

Lucie Fojtíková
Lucie Fojtíková

Přidáno: 28. listopadu 2017

• malá velikost, silikonový ochranný obal, snadné připevnění na obojek
  • obrovská nepřesnost
  • nespolehlivost
  • výdrž baterie max 2 dny při klidovém režimu ( výrobce uvádí 4 dny)
  • při využití baterie vydrží 2-3 hodiny, psa v té době nenajdete, protože je GPS obrovsky nepřesná ( rozpětí několika km )

Velmi nepřesné a nespolehlivé.
Když je pes s GPS na krku doma nebo u domu, ukazuje vzdálenost od jeho opravdové polohy 750 m!!
Zakoupili jsme kvůli občasným výpravám našich psů mimo pozemek. V praxi je to totální katastrofa. GPS je VELMI nepřesná.
Při zadání přesného zaměření a lokalizace ukazuje každé 3 minuty vzdálenost, která je od sebe několik km. To by psi nemohli během 3 minut uběhnout....možní při použití letadla.
Navíc avizovaná výdrž baterie není 4 dny. Vydrží max 2 dny a to v tom nejúspornějším režimu, tedy ručním, kdy si vyhledáte polohu mazlíčka ručním impulsem na telefonu. Takže je to vlastně nečinný režim GPS. Při režimu přesná poloha nebo normální, kterou asi použijete při hledání psa (k tomu účelu byl přístroj určen) vám GPS vypne během pár hodin. Což jsme vyzkoušeli a psy jsme nenašli, protože nás honila každé 3 minuty na místa vzdálená od sebe několik km a potom došla baterie. nevadilo by rychlejší vybití, kdyby GPS ukazovala opravdovou polohu. Takto psa nenajdete a za chvíli se vám ještě GPS vypne.
VŮBEC NEDOPORUČUJI, JSOU TO VYHOZENÉ PENÍZE. V praxi jsme zkoušeli několikrát, vždy se stejným výsledkem.

Helmer LK-505

Helmer LK-505